Szkolny Koordynator ds. Doradztwa Zawodowego

II piętro pok. 226

Pliki do pobrania:

Strony poświęcone doradztwo zawodowemu:


W  dniach 15-19 listopada 2018 r.  odbywał się w naszej szkole Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W ramach tego wydarzenia, po raz kolejny, został stworzony program Otwarta firma. Program ten  wspólnie z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości już po raz jedenasty współtworzą szkoły, firmy, nauczyciele, wolontariusze, rodzice i oczywiście, uczniowie. Jego celem jest kształtowanie przedsiębiorczych postaw wśród młodzieży i rozbudzanie kreatywnych postaw młodych ludzi.

            W programie pierwszego dnia, tj. 15 listopada br., zostały przeprowadzone warsztaty na temat umiejętnego prowadzenia własnego biznesu. Zajęcia te poprowadzili Cezary Powała (GastQuk) oraz Mariusz Powierża (Global Chefs), którzy wprowadzili uczniów klasy I i oraz II j w świat własnego biznesu. Zajęcia miały na celu pokazanie jak stawiać pierwsze kroki przy zakładaniu własnej działalności, a także uświadomić jak kierować własną firmą osiągając jak największe korzyści. Uczniowie przekonali się, że nie wystarczy założyć działalność. Prawdziwym wyzwaniem jest utrzymać się na rynku wśród wciąż rosnącej konkurencji.

Odsłony: 838

W dniach 13-19.11 odbywał się w naszej szkole Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Specjalnie na potrzeby tego wydarzenia Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości stworzyła program Otwarta Firma.

Była to już jubileuszowa dziesiąta edycja programu. To jedno z największych wydarzeń mających na celu promocję przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. Podczas tych kilku dni organizowane były spotkania z przedstawicielami lokalnego biznesu.

Odsłony: 1331

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły