Certyfikat zdobyty!

Gala wręczania certyfikatów "Varsavianistycznej Szkoły"

Wpisał: Koło Dziennikarskie
03.11.2014.

certyfkatvarsavianistycznaPo raz pierwszy Towarzystwo Przyjaciół Warszawy wręczyło trzydziestu warszawskim placówkom oświatowym certyfikat "Varsavianistycznej szkoły". Spotkanie odbyło  się 3 listopada 2014 (poniedziałek) w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej przy ul. Szegedyńskiej 9a o godz. 13.00. Certyfikaty wręczali: Burmistrz Bielan- Rafał Miastowski, Naczelnik Wydziału Oświaty- Zofia Gajewicz, Prezes TPW, Beata Michalec, Przewodnicząca Sekcji TPW-  Małgorztata Wojtatowicz oraz Prezes TPD, a także Wiceprezes honorowy TPW- Marzena Grochowska. Pani Wojtatowicz publicznie podkreśliła niezwykłe osiągnięcia ZSG w zakresie krzewienia kultury i edukacji varsavianistycznej nie tylko na terenie szkoły, lecz także na terenie Warszawy. wskazując na działania przekraczające wymogi określone przedmiotowym regulaminem. Pani Ewa Skrońc-Bielak jako koordynator dostała podziękowania za prowadzenie kursów wiedzy o Warszawie, a pani dyrektor Marzena Cieślak dostała szczególne podziękowanie za wspieranie inicjatyw nauczycieli i młodzieży w ramach podejmowanej edukacji varsavianistycznej. Certyfikat jest przyznawany na 1 rok.

varsavianistycznaszkoa2 varsavianistycznaszkoa

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi osiągnięciami umieszczonymi na stronie TPW oraz do porównania nas z innymi szkołami!:  Zespół Szkół Gastronomicznych im. Prof. Eugeniusza Pijanowskiego.

Varsavianistyczna_szkoła

Regulamin i karta zgłoszenia (pdf)

Autorem logo jest Tomasz Wojtatowicz