Aktualności arrow Szkoła arrow Jubileusz Szkoły

Spotkanie Absolwentów
24.11.2016.

beztytuu

Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. E. Pijanowskiego w dniu 7 kwietnia 2017 r. w godzinach 17.00-20.00 organizuje Spotkanie Absolwentów z okazji 80-rocznicy powstania ZSG i 35-rocznicy nadania imienia Szkole.

UWAGA!!!

Ze względu na duże zainteresowanie oraz procedury formalne dot. bezpieczeństwa , ostateczny termin logowania zostaje przedłużony do 20.03.2017.

Osoby niezalogowane nie będą mogły uczestniczyć w obchodach jubileuszowych Zjazdu Absolwentów.

W programie:

- uroczyste rozpoczęcie spotkania przez panią Marzenę Cieślak, dyrektor ZSG,

- prezentacja  multimedialna aktualnych dokonań uczniów ZSG,

- lekcje dla absolwentów: kulturowa, matematyki, języka angielskiego /30 minut/,

- spotkania poszczególnych roczników absolwentów z nauczycielami i uczniami Szkoły,

- poczęstunek /kawa, herbata, zimne napoje, słodkości/,

- zwiedzanie powstającej Izby Pamięci oraz pracowni specjalistycznych.

W związku z Jubileuszem Szkoły zbieramy pamiątki /np. zdjęcia klasowe z różnych imprez, wycieczek, uroczystości/. Jeżeli możecie Państwo podarować je ZSG, znajdą miejsce w Izbie Pamięci. Pamiątki zbieramy do końca stycznia 2017 roku /e-mail, list, osobiście w sekretariacie ZSG/.

Celem zaplanowania spotkania prosimy o potwierdzenie obecności e-mailem na adres : Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub listownie  na adres Zespół Szkół Gastronomicznych, ul Poznańska 6/8, 00-680 Warszawa do dnia 28 lutego 2017 r. oraz dokonanie wpłaty  10 zł./ koszt poczęstunku/ na konto: Rada Rodziców Zespołu Szkół Gastronomicznych Warszawa ul. Poznańska 6/8 22 1020 1097 0000 7002 0229 3645 z dopiskiem „ Jubileuszowe Spotkanie Absolwentów”.

Prosimy wypełnić  drukowanymi literami i odesłać Kartę zgłoszenia.

KARTA ZGŁOSZENIA DO POBRANIA:

KARTA ZGŁOSZENIA

UWAGA!

Informacja dla absolwentów!

Kochani Absolwenci!

Zespół do spraw Badania Losów Absolwentów przygotował ankietę dotyczącą dalszych losów uczniów Naszej Szkoły.

Ankiety zostały już wysłane do wybranych absolwentów z roczników 2011/2012 do 2014/2015. Bardzo prosimy o jej wypełnienie.

Jeżeli ktoś z Was jej nie otrzymał, a chciałby wypełnić ankietę, prosimy o przesłanie swojego adresu mailowego na adres: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Dziękujemy!

DO ZOBACZENIA!

UWAGA!

OSOBY, KTÓRE MAJĄ PROBLEM Z WYPEŁNIENIEM ANKIETY ELEKTRONICZNEJ,

MOGĄ ZAPISAĆ SIĘ TELEFONICZNIE: 226285628.

Zmieniony ( 15.03.2017. )