Sesja poprawkowa
02.07.2013.

Uwaga! Pragniemy poinformować, że w sierpniu w naszej szkole rozpoczyna się sesja poprawkowa-przedmiotowa dla uczniów i maturzystów.

Rodzice mogą uzyskać informację w sekretariacie.

Wszystkie matury poprawkowe odbywają się w szkole 27 sierpnia-  termin składania deklaracji do 5 lipca br.

Poniżej szczegółowe informacje i terminy.Życzymy powodzenia!

Każdego dnia egzamin pisemny o godzinie 9.00 w  auli na parterze (sala 6)

26 sierpień 2013 r. - poniedziałek - egzaminy poprawkowe

biologii

geografia

historia

WOS

j. angielski i j. angielski zawodowy

j. niemiecki

27 sierpień 2013 r. - wtorek - egzaminy poprawkowe

EiPwH

marketing

OPwH

podst. przedsiębiorczości

praktyka zawodowa

technologia. gastronomiczna

informatyka

28 sierpień 2013 r. - środa -  egzaminy poprawkowe

j. polski

j. angielski i j. angielski zawodowy

OiEG

WiZBwG

Zmieniony ( 02.07.2013. )

16.04.2013.
Szanowni Państwo,

Informacje zapisane za pomocą cookies są wykorzystywane w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych preferencji naszych Użytkowników. Stosowanie cookies jest niezbędne, aby serwis admzsg.edu.pl/news mógł dostarczać treści i funkcjonalności w zaprojektowanym zakresie. Każdy Czytelnik lub Użytkownik admzsg.edu.pl/news może zmienić ustawienia dotyczące technologii cookies, dostosowując konfigurację programu internetowego, za pomocą którego korzysta z zasobów internetu, do własnych wymagań. Dla ułatwienia podajemy poniżej adresy stron interentowych, z których możecie Państwo dowiedzieć się jak modyfikuje się ustawienia w przeglądarkach, z których zazwyczaj korzystacie:

Firefox - włączanie i wyłączanie obsługi ciasteczek;

Internet Explorer - resetowanie ustawień programu Internet Explorer;

Zmieniony ( 16.04.2013. )

Zespół Szkół Gastronomicznych w TVN
19.09.2012.

Technika i zawodówkiNaszą Szkołę odwiedziła ekipa reporterów TVN! Goście zostali przyjęci przez dyrektor naczelną-Jolantę Litniewską, która zapoznała ich ze specyfiką profilu zawodowego ZSG oraz wskazała na atrakcyjność zajęć prowadzonych w szkole. Gości oprowadzała po szkole wicedyrektor Marzena Cieślak, prezentując sale technologiczne, warsztaty, zaplecze gastronomiczno-hotelarskie oraz charakter zajęć i atmosferę ZSG.Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zdradzili Gościom tajniki popularności ZSG! Zapraszamy do obejrzenia filmu, Kliknij WIDEO 2.

Zmieniony ( 19.09.2012. )

Certyfikat Szkoła z Pomysłem
19.10.2010.
Wybrany obraz

Wybrany obrazW dniu 18 października nasza szkoła odebrała honorowy certyfikat Prezydenta Warszawy "Szkoła z pomysłem na..."Jest to wyjątkowo ważne wyróżnienie, przyznane po raz pierwszy szkołom, które mają pomysł na własny wizerunek i model kształcenia. Pani dyrektor Jolanta Litniewska (z liderem zespołu p. Ewą Skrońc-Bielak oraz uczniami należącymi do kół artystycznych) odebrała certyfikat z rąk wiceprezydenta Warszawy - p. Włodzimierza Paszyńskiego. Jest to wyróżnienie wyjątkowe i ważne, bowiem tylko 30% szkół aplikujących uzyskało pozytywną opinię Kapituły. Nasza szkoła startowała w kategorii "Szkoła z pomysłem na kulturę" i dodatkowo została wyróżniona wywiadem w telewizji, co pozytywnie świadczy o wizerunku naszej instytucji w środowisku warszawskim. Jesteśmy w czołówce!

Spotkanie na antenie TVN Warszawa z v-ce prezydentem stolicy Włodzimierzem Paszyńskim - nagranie tv

Zmieniony ( 17.03.2011. )
Czytaj całość…

Podziękowanie od Prezydenta
04.10.2010.

elios

Nasza szkoła dostała podziękowanie za trud i wytrwałość w pracach nad projektem ELIOS. Uczniowie ZSG pod kierownictwem nauczycieli aktywnie włączyli się w kilkudniową organizację Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Sportowych i poza gratulacjami "na gorąco" cały Zespół otrzymał podziękowanie od Prezydenta Warszawy  - Hanny Gronkiewicz-Waltz.

To zaszczyt i wyróżnienie dla naszej szkoły.

Zmieniony ( 10.10.2010. )