Aktualności arrow Dla Uczniów arrow Samorząd Uczniowski

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Warsztaty samorządowe dla klas pierwszych
19.12.2016.

8 grudnia 2016 w ZSG odbyły się  warsztaty samorządowe dla klas pierwszych.

Projekt, realizowany przez Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m. st. Warszawy, odbył się w naszej szkole po raz drugi. Uczniowie klas 1a, 1b, 1c, 1d i 1f wzięli udział w 6-godzinnych zajęciach warsztatowych w ramach projektu „Nastolatek w samorządzie”, którego celem jest praktyczne poznawanie mechanizmów grupowego podejmowania decyzji oraz współdziałania na rzecz lokalnej społeczności. Czytaj całość:  Warsztaty samorządowe NASTOLATEK W SAMORZĄDZIE

Podobny obraz

Zmieniony ( 30.12.2016. )

Debata "Prawa człowieka do wszechstronnego rozwoju osobowości"
06.12.2016.

29 listopada uczniowie klas II b i II e Technikum uczestniczyli w pełnej emocji debacie na temat Prawa człowieka do wszechstronnego rozwoju osobowości, swobody wyznana i światopoglądu . Dyskusja toczyła się wokół znaczenia tolerancji w kontaktach społecznych ,roli oportunizmu oraz tego co buduje nasze poglądy i opinie oraz tego w jakich sytuacjach jesteśmy skłonni je zmienić. Podczas spotkania doszliśmy do wniosku, że brak dostatecznej ilości wiadomości sprzyja powstawaniu podejrzeń, więc to wiedza i inteligencja emocjonalna powinny budować nasze postawy.
Debatę prowadziły: Katarzyna Goliszewska – Szadura – nauczycielka języka polskiego i Barbara Metter – pedagog szkolny.

08.02.2015.

Wybrany obrazZapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi działań Samorządu w I semestrze roku szkolnego 2014/2015 , przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski pod opieką pani profesor Katarzyny Goliszewskiej-Szadury i pani profesor Magdaleny Izbickiej. To był kolorowy i wartościowy czas w naszej szkole!

Czytajcie: - Samorządowe Wieści

Zmieniony ( 01.03.2015. )

16.09.2014.
Wybrany obrazZapraszamy do zapoznania się z materiałami czerwcowymi, przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski pod opieką pani profesor Małgorzaty Jaroszewskiej i pani profesor Anny Tomczak.  Samorząd Uczniowski maj- czerwiec14-1
Zmieniony ( 16.09.2014. )

04.06.2014.
Wybrany obrazZapraszamy do zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski pod opieką pani profesor Małgorzaty Jaroszewskiej i pani profesor Anny Tomczak.

Samorządowe wieści : SU-marzec-kwiecień 2014

Samorządowe wieści ZSG
05.03.2014.

Samorządowe wieści- styczeń, luty 201414