Sukces naszych piłkarzy!
13.06.2014.
 Reprezentacja  piłkarska naszej szkoły  zajęła  I  miejsce w Śródmiejskiej Olimpiadzie  Młodzieży- zawody odbywały się na boisku klubu „Varsovia”, przy ulicy Międzyparkowej i tym  samym  nasi  uczniowie sukcesywnie reprezentowali  Śródmieście  w  Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.Gratulujemy sukcesu uczniom i nauczycielom!
Wkrótce informacje o kolejnym sukcesie!
Czytaj i oglądaj materiały pana profesora Krzysztofa Bielenia: Piłkarze
Zmieniony ( 16.06.2014. )

Sukcesy sportowe naszych uczniów
04.02.2014.
Szkolne Koło SportoweReporterki Kamila Marchwińska, Dominika Baranowska oraz Małgorzata Piwek z klasy I H zapraszają do zapoznania się ze sportowymi nowinami ZSG. Emocje ogromne, ponieważ uczennice same są sportsmenkami!     KĄCIK SPORTOWY I H .

Mistrzostwa w tenisie stołowym
Wpisał: Michał ulesza
05.06.2013.

Szkolne Koło Sportowe19.04.2013r. odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół Gastronomicznych im. Prof. Eugeniusza Pijanowskiego w Tenisie Stołowym.

Zapraszamy do lektury artykułu- zdjęcia i tekst Michał Kulesza II g t, opracowanie graficzne- Zespół do spraw Promocji ZSG.

Czytajcie: ZSG TENIS STOŁOWY

Zmieniony ( 05.06.2013. )

Kalejdoskop sportowy ZSG
07.11.2012.

Szkolne Koło Sportowe Zapraszamy do obejrzenia biuletynu prasowego ZSG "Sportowe wieści" (8MB), w którym prezentujemy osiągnięcia sportowe naszej szkoły- Sezon 2012.

Zmieniony ( 07.11.2012. )

ZSG kibicuje
19.10.2010.

Wybrany obraz

Nasza szkoła kibicowała 20 IX na badmintonie  w Hali Arena Ursynów oraz 21 IX na jeździe szybkiej na wrotkach na Torwarze. Za kibicowanie zostaliśmy wyróżnieni przez organizatorów Igrzysk.

Zdjęcia z Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych (18 IX - 23 IX).

Zmieniony ( 28.10.2010. )