Kącik kulinarny

Kącik kulinarny
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Warsztaty z Jadłonomią
Wpisał: Ewa Bielak   
23.02.2016.
W dniu 23 lutego w naszej szkole odbyły się warsztaty kulinarne , będące edukacyjną przygodą i zdrową podróżą po tajemniczych drogach wegetarianizmu i weganizmu. Warsztaty prowadziła pani Marta Dymek: blogerka, autorka kulinarnego bloga Jadłonomia i książki pod tym samym tytułem. Od sześciu lat prowadzi swoją stronę, na której dzieli się wegańskimi przepisami oraz wskazówkami na temat roślinnego gotowania, a jej książka "Jadłonomia, czyli 100 przepisów nie tylko dla wegan" doczekała się sześciu dodruków i rozeszła się w 50 tysiącach egzemplarzy. Marta współpracowała z nowojorskim kwartalnikiem kulinarnym "Chickpea Magazine". Jej teksty publikowano też w "Magazynie Smak", "Kukbuku" i "Gazecie Wyborczej", a także w jej autorskiej rubryce w "Kuchnia. Magazyn dla Smakoszy". Prowadzi program telewizyjny "Zielona rewolucja". SPECJALNIE DLA NASZEJ SZKOŁY PANI MARTA UDZIELIŁA OSOBISTEGO WYWIADU NA TEMAT SWYCH WYBORÓW ŻYWIENIOWYCH I PRZYGOTOWAŁA OSZAŁAMIAJĄCE SMAKIEM POTRAWY: GULASZ Z BURAKA- PO BURGUNDZKU ORAZ WSPANIAŁE CIASTO Z BITĄ ŚMIETANĄ... Nad całością imprezy czuwały panie: Iwona Namysław, Lidia Łojek i Ewa Bielak. To był wspaniały, pełen zdrowia, kolorów i smaków dzień w ZSG! Wkrótce wywiad, fotoreportaż, przepisy, a w k kwietniu audycja w telewizji, bo filmowała nas- KUCHNIA +. A MY FILMOWALIŚMY PRACĘ KUCHNI PLUS!
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZEGO FILMU- RELACJI Z WARSZTATÓW.

Zmieniony ( 28.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2017 Z Życia Szkoły
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.