Kącik kulinarny

Kącik kulinarny
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Aktualności arrow Szkoła arrow Historia i Tradycja arrow Super Wena dla Zespołu Szkół Gastronomicznych
Super Wena dla Zespołu Szkół Gastronomicznych
Wpisał: Ewa Bielak   
15.06.2016.
 7. czerwca w gościnnych progach Kina Atlantic odbył się uroczysty Finał Obchodów Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów. Była to okazja do spotkania dyrektorów śródmiejskich szkół i nauczycieli najbardziej zaangażowanych w przygotowanie uczniów do eliminacji konkursowych z władzami Śródmieścia i podsumowania wydarzeń śródmiejskiego Festiwalu. Już w holu można było podziwiać historyczną wystawę przypominającą wydarzenia towarzyszące wszystkim edycjom Festiwalu w konkursach: muzycznym, tanecznym recytatorskim i literackim, fotograficznym, plastycznym oraz konkursowi małych form teatralnych.Wiersze, felietony, formy artystyczne i prace plastyczne zostały opublikowane w specjalnym zbiorku. W naszej szkole opiekunem uczniów uzdolnionych oraz nauczycielem od dziesięciu lat efektywnie przygotowującym uczniów do konkursów jest pani Ewa Bielak.
Z okazji Jubileuszu Pan Piotr Kazimierczak Burmistrz Dzielnicy Śródmieście wręczał dyplomy dyrektorom 30 nagrodzonych placówek. Te dyplomy otrzymały szkoły, które szczególnie aktywnie wspierają rozwój i twórczość artystyczną dzieci i młodzieży, najliczniej uczestniczyły w eliminacjach konkursowych i otrzymały najwięcej Złotych, Srebrnych i Brązowych Wen. NASZA SZKOŁA OTRZYMAŁA JUBILEUSZOWĄ WENĘ! Pani dyrektor Jolanta Litniewska otrzymała podziękowania za zaangażowanie szkoły w kształcenie artystyczne uczniów.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2017 Z Życia Szkoły
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.