Aktualności arrow Szkoła arrow Historia i Tradycja arrow Ślubowanie klas pierwszych i podpisanie porozumień o współpracy
Ślubowanie klas pierwszych i podpisanie porozumień o współpracy
18.10.2016.

dsc00353

W dniu 14 października  Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczystą przysięgę na Sztandar Szkoły. Dyrektor Marzena Cieślak w trakcie uroczystości nie tylko przyjęła nowych uczniów do społeczności szkolnej, lecz zainicjowała także nową, ważną  tradycję w ceremoniale szkoły, jaką było zacieśnienie współpracy z przedstawicielami hoteli i firm branżowych.

Podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej i Ślubowania klas pierwszych w dniu 14 października 2016 r. zostały bowiem podpisane porozumienia o współpracy z pracodawcami. W podpisaniu porozumień wzięli udział przedstawiciele firmy Transgourmet Polska Sp. z o.o. właściciela firmy Selgros, która objęła opieka zawodową klasy pierwsze w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz klasę pierwszą w zawodzie  cukiernik, przedstawiciele Hotelu Marriott, który objął opieką zawodową  klasę kelnerską oraz przedstawiciele Hotelu Hilton, który objął opieką zawodową klasy w zawodzie kucharz.

Opieka i wsparcie firm dotyczą podnoszenia kwalifikacji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez szkolenia z zakresu nowoczesnych rozwiązań w branży gastronomicznej i hotelarskiej, wsparcia surowcowego oraz organizowania płatnych staży dla uczniów i absolwentów szkoły.

Zmieniony ( 21.12.2016. )

« poprzedni artykuł   następny artykuł »