Kącik kulinarny

Kącik kulinarny
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Logowanie






Nie pamiętam hasła
ALEJA GWIAZD I
Wpisał: Ewa Bielak   
12.01.2017.

Zdjęcie użytkownika ZSG Poznańska.

W dniu 5 stycznia w naszej szkole odbyła się I edycja PROMOCJI UCZNIÓW ZDOLNYCH ZSG zwana ALEJĄ GWIAZD. W trakcie uroczystości pani dyrektor Marzena Cieślak przedstawiła finalistów konkursu "Spacerkiem po Warszawie", a następnie, wspólnie z nauczycielami dokonała prezentacji uczniów, którzy w pierwszym semestrze roku szkolnego 2016/2017 szczególnie wyróżnili się w działaniach na rzecz własnego rozwoju i wizerunku szkoły. Dla wszystkich zaangażowanych, wyróżnionych i nagrodzonych uczniów... prezentem-niespodzainką był profesjonalny POKAZ BARMAŃSKI  w wykonaniu firmy FLAIR PLAY, której towarzyszył prawdziwy DJ!

Poniżej prezentacja GWIAZD ZSG.

Galeria

W konkursie zawodowym „Ciastko przyszłości”…

·         I miejsce zajął Adam Suchecki

·         II miejsce zajęła Ola Nowak

·         III miejsce zajęła Kasia Muszyńska

·         Wyróżnienie - Kinga Woźniak

·         Nagroda publiczności: Michał Teklak

·         Nagroda literacka: Dominik Jankowski

·         Nagroda retoryczna: Piotr Sobótka i Łukasz Szulborski

Dominik Chmielecki – Brązowa Wena Literacka ŚMFT

Wyróżnienia w ŚFMT w konkursie recytatorskim- Maciej Łyszkowski III a, Oliwia Maksymowicz,I c, Id

Konkurs Patriotyczny:

KATEGORIA - GRA NA INSTRUMENCIE:-Ula Sado KL. II A

1) W KATEGORII RECYTACJA:-Miłosz Mlonek Kl. II ,-Dominika Konikowska Kl. III G

NAGRODY ZAWODOWE:

·         Daniel Warszawski i Mateusz Górny

·         Daniel Warszawski, Adrianna Bąk- kadra

·         Patryk Ryński  klasa 4 j - V Mistrzostwa Polski Hydrosommelierów  I miejsce oraz tytuł Hydrosommeliera Roku 2016

·         Marcin Madejak klasa 4 j – III miejsce w konkursie kelnerskim podczas finału Ogólnopolskiego Konkursu Gastronomicznego  „KUCHNIA POLSKA NA MAZOWSZU”.

·         Maciej Warzecha- I miejsce na Międzynarodowych Targach Gastronomicznych Warsaw Gastro Show 2016  - Puchar Polski Szkół Gastronomicznych – „Uczeń na medal”

·         Paulina Karaluch i Dawid Trafalski (kl. 2a)  II miejsce i Ernest Zięba i Grzegorz Zych (kl. 3f)  III miejsce - I Ogólnopolski Konkurs Kuchni Włoskiej - Menu Italia 2016

·         Bąk Adrianna 4 e i Rutkowska Karolina 4 e zakwalifikowały się do finału  Mistrzostw Polski Uczniów Szkół Cukierniczych w konkursie Sweet Expo 2017

·         Bartłomiej Olesiński klasa 3f zakwalifikował się do finału Olimpiady Kawy podczas targów EuroGastro 2017

·         Natalia Młynarczyk 3 h i Michał Kowalski 2 h zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

·         Tomasz Dziewięcki klasa 4i zakwalifikował się do Ogólnopolskiego Konkursu Sztuki Barmańskiej MONIN Cup Junior 2016

·         Magdalena Miszczuk 3e i Krzysztof Kuklewski 3e  II miejsce Ogólnopolski Konkurs KUCHNIA POLSKA NA Mazowszu

·         Daniel Warszawski IV f i Bartłomiej Sobolewski 2c wywalczyli III miejsce - Ogólnopolski Konkurs KUCHNIA POLSKA NA Mazowszu

·         Daniel Warszawski  IV f  i Maciej Warzecha 3f I miejsce  Ogólnopolski Konkurs Szkół Gastronomicznych - „Kuchnia Polska w Tradycji Świąt Bożego Narodzenia 2016”

·         Marek Szybowski  3cZ i Angelika Ogonowska 3cZ zakwalifikowali się do Turnieju  na "Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik" 2017 

·         Daniel Stabiński i Jakub Szczygielski 3aZ II miejsce w konkursie ALE PASZTET

Żanna Zychowicz 2h i Michał Kowalski 2h – laureaci 4 stopnia konkursu językowego, opiekun Anna Mirończuk

Natalia Kulas trzeci najlepszy wynik w szkole w konkursie językowym,  opiekun pani Bogusława Godlewska

Zmieniony ( 13.01.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2017 Z Życia Szkoły
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.