9 października 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie piątej warszawskiej hali naszego partnera – firmy „Selgros”. Po pięciu miesiącach budowy na 15 tysiącach metrów kwadratowych powstała hala o powierzchni sprzedaży - 9000 m2, umiejscowiona przy ul. Puławskiej 58, w Mysiadle koło Piaseczna. W tym wyjątkowym wydarzeniu brali udział znani i uznani przedstawiciele polskiej gastronomii, między innymi Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni. Na otwarciu hali nie mogło zabraknąć także naszej szkoły! W uroczystościach wzięła udział Dyrektor Zespołu Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego, pani Marzena Cieślak wraz z reprezentacją uczniów ZSG. Nasi uczniowie z klas III i, III g i II c TGH czynnie wspomagali całe przedsięwzięcie i godnie reprezentowali naszą szkołę.

Poniżej fotoreportaż z otwarcia

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły