VIII Edycja Dzielnicowego Dnia Dobrego Jedzenia Dzielnicy Śródmieście

W dniu 24 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego w Warszawie odbył się VIII Dzielnicowy Dzień Dobrego Jedzenia. W projekcie udział wzięli uczniowie ze śródmiejskich szkół podstawowych.
Celem tego projektu jest propagowanie wśród uczniów szkół podstawowych nawyków zdrowego jedzenia. Hasłem przewodnim było ”Chrupiemy zdrowo, warzywnie i owocowo”.

Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali kolorowe potrawy z warzyw i owoców. Główną atrakcją projektu był pokaz składania serwetek w wykonaniu naszych uczennic  i Technikum Gastronomicznego Karoliny Chmielewskiej i Weroniki Kozłowskiej.
Gościem honorowym był Pan Burmistrz Dzielnicy Śródmieście Krzysztof Czubaszek. ( Tekst: Eugenia Kościk).

ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły