Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły: absolwent Robert Nicewicz i uczennica klasy 3b TGH Marta Faryniarz - otrzymało Stypendium Prezesa Rady Ministrów za szczególne osiągnięcia w nauce.

25 lutego swoją nagrodę odebrał Robert. Zaś 7 marca odbyła się wyjątkowa uroczystość w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w której wzięły udział wyróżnione osoby z poszczególnych województw, w tym tylko trzy z województwa mazowieckiego. Wśród nich znalazła się nasza uczennica, która wraz z panią dyrektor Marzeną Cieślak, odebrała wyróżnienie z rąk Podsekretarza Stanu  – pana Macieja Kopcia.

Cieszymy się z sukcesu naszej szkoły, a wyróżnionym gratulujemy i życzymy kolejnych znaczących osiągnięć.

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły