Szanowni Państwo,

Od  12 marca br. do 13 kwietnia  funkcjonowanie jednostek systemu oświaty  zostaje czasowo ograniczone.  Oznacza to, że w tym okresie Internaty,  przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktycznych oraz opiekuńczo – wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. To dla nas czas szczególnych wyzwań i ważna lekcja odpowiedzialności za zdrowie nasze, naszych bliskich i innych osób. Wg słów Ministra Edukacji Narodowej na dzień dzisiejszy nie jest planowana korekta kalendarza roku szkolnego.

Jeśli działalność placówek oświatowych zostanie wznowiona, to o możliwym terminie powrotu do  Internatu poinformujemy  Państwa bezzwłocznie. Sytuacja, w której jesteśmy jest wyjątkowa i wymaga od nas wszystkich dyscypliny, otwartości i wzajemnego poszanowania.

Proszę śledzić informacje w mediach oraz na stronie www zsg/zakładka Internat ZSG.

Kierownik i nauczyciele - wychowawcy Internatu pozostają do dyspozycji wychowanek i rodziców/opiekunów. Prosimy o kontakt  mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzymy zdrowia i bezpieczeństwa z nadzieją na szybkie spotkanie – Kierownik Internatu ZSG.

Galeria

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły