JESTEŚMY ZAWSZE I WSZĘDZIE! NIEZMIENNIE OD 16 LAT!

Wciąż z tą samą opiekunką Ewą Bielak!  Opiekunka czuwa nad uczniami, jak Tespis nad swoimi aktorami, których woził po całej Grecji. Teraz zespół wsiadł do wehikułu czasu...

NASZE ARTYSTYCZNE DZIAŁANIA W ROKU SZKOLNYM 2017/18

- Udział w konkursach miejskich

- Udział w konkursach ogólnopolskich

- Udział w uroczystościach szkolnych - oprawa artystyczna Ślubowania klas pierwszych, Sesji patriotyczno-kulturowej w Zamku Królewskim, konferencji kulturowych ("Warszawski wrzesień", Karnawał i karnawalizacja, powołanie Centrum Edukacji Artystyczno-kulturowej, Koncert talentów, Festiwal muzyczny, pożegnanie uczniów klas czwartych, zakończenie roku szkolnego, pieśni patriotyczne).
- Działalność prospołeczna i charytatywna- happeningi teatralne, ekologiczne i wolontaryjne.

Linki do wydarzeń z udziałem WOZU TESPISA:

https://admzsg.edu.pl/index.php/szkola/projekt-ceva/248-konferencja-ceva

https://admzsg.edu.pl/index.php/news/280-talenty-sfmt

https://admzsg.edu.pl/index.php/szkola/sukcesy

https://admzsg.edu.pl/index.php/aktualnosci/kronika-2017/291-pozegnanie-maturzystow

https://admzsg.edu.pl/index.php/uczen/sukcesy/238-wyroznienie-w-vii-miedzyszkolnym-zajaczkowym-konkursie

https://admzsg.edu.pl/index.php/uczen/sukcesy/239-sukces-w-srodmiejskim-festiwalu-mlodych-talentow

https://admzsg.edu.pl/index.php/news/305-xvi-obiad-czwartkowy

 

Nasze artystyczne osiągnięcia w roku szkolnym 2017/18

Nazwa konkursu

Zasięg konkursu

Osiągnięcia   (imiona
i nazwiska uczniów przygotowanych przez Ewę Bielak)

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów

a)     Konkurs plastyczny

b)     Konkurs literacki

c)     konkurs recytatorski

d)     konkurs muzyczny

MIEJSKI

  1. Literacki- Adrian Bedyński, Olga Pruszyńska (wyróżnienia)
  2. Plastyczny - Miłosz Mlonek - Srebrna Wena
  3. Recytatorski - Maciej Łyszkowski-wyróżnienie, Wiktoria Marchlewska, Magdalena Kłosiewska, Karolina Czuczułaszwili - wyróżnienie w konkursie recytatorskim
  4. Małgosia Kądziela - Brązowa Wena w konkursie muzycznym II kategoria) - Złotej nie przyznano

„Spacerkiem po Warszawie”

a)     zawodowy

b)     literacki

 

Miejski, szkolny

Uczestnictwo uczniów szkoły w trzech kategoriach, Kinga Woźniak - wyróżnienie za aranżację artystyczną poczęstunku dla dzieci w trakcie Dnia Dziecka 2018 (podziękowanie)

 

Odznaki Młodego Przyjaciela Warszawy TPW

miejski

Złota Odznaka:

1.       Agata Kazubska

2.       Bartek Przyłucki

3.       Kasia Zielińska

4.       Bartłomiej Sobolewski

5.       Magda Kur

6.       Patrycja Dawidczyk

7.       Małgosia Gaciong

8.       Julia Grabska

9.       Bartek Bazydło

10.   Kinga Woźniak

11.   Dominika Wargocka

12.   Adam Anioła

Srebrna

1.       Jankowski Dominik

2.       Kosk Karolina

3.       Pałaszewski Kuba

4.       Postek Paulina

5.       Prokopowicz Maria

6.       Suchecki Adam

7.       Szpinak Maja

8.       Beszczyńska Elzbieta

9.       Małgorzata Kądziela

10.   Julia Choromańska

11.   Wiktoria Marchlewska

12.   Michał Teklak

13.   Igor Gieleciński

14.   Oliwia Maksymowicz

15.   Czarek Zawadzki

16.   Weronika Ciechoniec

17.   Marysia Pejsz

18.   Wiktoria Plona

19.   Ola Nowak

20.   Łukasz Szulborski

21.   Jola Ambroziak

Brązowa-

Jakub Szewczyk

Agnieszka Gozdek

Dominika Rucińska

Wiktoria Romanowska

Magda Kosińska

Karolina Czuczułaszwili

Natalia Chmielewska

Adrian Bedyński

Agata Kuflikowska

Zuzia Wesołowska

Aleksandra Wiśniewska

Aleksander Wiśniewski

Aleksandra Pawłowska

Potwierdzenie bezterminowego certyfikatu Varsavianistycznej Szkoły - ukończenie rocznych Kursów Wiedzy o Warszawie

miejski

Grupa, klasa III c

Uzyskanie Certyfikatu Szkoła Najwyższej Jakości- OBIADY CZWARTKOWE W ZSG

ogólnopolski

Klasa III c

Międzynarodowy Dzień Ciasteczka

szkolny

Dominika Modrzewska- klasa I f

„Drogi do niepodległej Polski- miejsca w mojej okolicy”- PATRIOTYCZNY KONKURS PLASTYCZNY

OGÓLNOPOLSKI

Koło Dziennikarskie (prace umieszczone na stronie kuratorium)

„Pół żartem pół serio”-konkurs recytatorski Pałacu w Wilanowie

miejski

Magdalena Kłosiewska - wyróżnienie i uzyskanie zaproszenia do dołączenia do Zespołu Teatralnego WILANÓW, Wiktoria Marchlewska, Oliwia Czajkowska - podziękowania

VII Międzyszkolny Zajczkowy Konkurs Recytatorski poświęcony poezji K.I.Gałczyńskiego

miejski

Dyplom uznania - Karolina Czuczułaszwili, Magdalena Kłosiewska - wyróżnienie artystyczne

Konkurs na „Królewskie ciasto” w trakcie Obiadu czwartkowego

szkolny

do ustalenia

Światowy Dzień Zwierząt

Miejski, szkolny we współpracy z Fundacją VIVA

Wyróżnienie dla grupy wolontaryjnej - Bartek Sobolewski, Katarzyna Zielińska, Agata Kazubska, Wiktor Prusik - podziękowanie od RSM PRAGA}

 

Dzień Praw w ZSG

Szkolny- „O prawach kobiet –esej”

Katarzyna Nowakowska - IV a

Karnawał i karnawalizacja

Szkolny, artystyczny

Małgorzata Kądziela, Adrian Bedyński - wyróżnienie publiczności

Aleja Gwiazd -część I – II „Mikrofon dla wszystkich”

SZKOLNY, ARTYSTYCZNY- etap I

uczniowie ZSG KOŁO TEATRALNE, wyniki we wrześniu 2018

Konkurs literacki „ Narodowe czytanie „Wesela”

Szkolny, międzyszkolny

I miejsce- Bartłomiej Sobolewski- klasa III c oraz uczniowie klasy IV a- Agata Przybysz i Katarzyna Nowakowska

Konkurs multimedialny TPW „Zabytki mojej okolicy” ( prezentacja w trakcie Obiadu Czwartkowego}

szkolny

Wyróżnienie dla 3 uczniów

Ogólnopolski Konkurs Multimedialny Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Fundacji „Polska Fundacja Narodowa”-„Odkrywanie śladów historii lat 1944-1989 w przestrzeni publicznej mojej małej ojczyzny”

ogólnopolski

Udział- A.Kazubska, B.Sobolewski. K.Woźniak, K.Zielińska

Turniej Jednego Wiersza- Wiosna 2018 Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej

miejski

K.Idźkowski- zakwalifikowany do finału

Konkurs Literacki TPW z okazji 150 rocznicy urodzin Artura Oppmana

Miejski

I MIEJSCE- Bartosz Przyłucki

Uzyskanie Certyfikatu LOKALNEGO OŚRODKA EDUKACJI VARSAVIANISTYCZNEJ

Miejski

TPW

Koło Uzdolnionych

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły