„Nie jesteś kroplą w oceanie. Jesteś całym oceanem zawartym w kropli.”
                                                                                   Rumi

Zespół psychologiczno-pedagogiczny  w naszej szkole tworzą pedagodzy: panie Barbara Metter, Joanna Fedoryńska i  Milena Wierzbicka–Wąs oraz psycholog pani Dorota Olbryś.
Nasza praca opiera się na szacunku i partnerstwie w relacjach z uczniem, którego dobro jest dla nas najważniejsze.
Wspieramy  młodzież w trudnych sytuacjach życiowych i  materialnych, motywujemy do nauki, rozpoznajemy indywidualne potrzeby uczniów, prowadzimy zajęcia profilaktyczne.
Współpracujemy z  instytucjami  działającym na rzecz uczniów i ich rodziców.
Czekamy na Was codziennie od 7.30 do 16.00 w pokoju pedagogów (109) i w pokoju psychologa (108)

Wyróżnienie za szczególne zaangażowanie podczas obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka 2016