Klasa
wychowawca
zastępca wychowawcy
1a tż
Lewandowska Sylwia
Zarębska Elżbieta
1b tż
Wicher Jolanta
Lewandowska Sylwia
1c tż
Łojek Lidia
Skrońc-Bielak Ewa
1d tż
Pawlak-Zubka Agnieszka
Gulińska Edyta
1e tż
Gulińska Edyta
Wicher Jolanta
1f tż
Fronczak Aleksandra
Roth Beata
1g hot
Mirończuk Anna
Wójcik Marta
1h hot
Ziętała Jolanta
Jadczak Anita
1i kel
Bieleń Krzysztof
Pytlarczyk Jacek
2a tż
Trykacz Agata
Łojek Lidia
2b tż
Tarach Grzegorz
Kopij Agnieszka
2c tż
Skrońc-Bielak Ewa
Mirończuk Anna
2d tż
Radzio Magdalena
Kazimierczuk Elżbieta
2e tż
Kłos Beata
Bidzińska-Myśliwiec Izabela
2f tż
Górska Lidia
Izbicka Magdalena
2g hot
Stempień Monika
Runowiecki Roman
2h hot
Łukaszewska Małgorzata
Muszyc-Niewiadomska Anna
2i kel
Strojnik Ewa
Witek Teresa
3a tż
Kopyt Katarzyna
Pawlak-Zubka Agnieszka
3b tż
Goliszewska-Szadura Katarzyna    
Kulpa Paulina
3c tż
Krawczyk Aleksandra
Kowalówka Anna
3d tż
Orłowski Dominik
Leszczyńska Ilona
3e tż
Kopij Agnieszka
Łukaszewska Małgorzata
3f tż
Dymarska Marzena
Kurzyna Maria
3g hot
Muszyc-Niewiadomska Anna
Ziętała Jolanta
3h hot
Jadczak Anita
Dembiński Cezary
3i kel
Godlewska Bogusława
Wojciechowska Aleksandra
4a tż
Wójcik Marta
Kotkiewicz Jolanta
4b tż
Gleń Elżbieta
Kopyt Katarzyna
4c tż
Wojciechowska Aleksandra
Kuśnierz Agata
4d tż
Namysław Iwona
Radzio Magdalena
4e tż
Wiśniewska Jadwiga
Namysław Iwona
4f tż
Leszczyńska Ilona
Orłowski Dominik
4g tż
Zarębska Elżbieta
Stempień Monika
4h hot
Runowiecki Roman
Rybkowski Sławomir
4i hot
Jaroszewska Małgorzata
Dymarska Marzena
4j kel
Rybkowski Sławomir
Goliszewska-Szadura Katarzyna
1a kuch 
Woźniak Paweł
Trykacz Agata
1b kuch
Kowalówka Anna
Krawczyk Aleksandra
1c cuk
Derda Dorota
Witek Teresa
2a kuch
Kuśnierz Agata
Woźniak Paweł
2b kuch
Kurzyna Maria
Respondek-Rodzoch Elżbieta
2c cuk
Kazimierczuk Elżbieta
Kiciński Gerard
3a kuch
Kalinowska-Wiącek Iwona
Gleń Elżbieta
3b kuch
Bidzińska-Myśliwiec Izabela
Skowrońska Małgorzata
3c cuk
Grabowska Monika
Żochowska Ewa

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

 Wyróżnienie za szczególne zaangażowanie podczas obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka 2016