18 stycznia 2019 r. w ZSG na Poznańskiej zostały rozdane dyplomy oraz nagrody książkowe uczestnikom ogólnopolskiej Olimpiady Archimedes Lingua Plus, która odbyła się na jesieni. Była to już 32. edycja tego popularnego wśród uczniów konkursu języka angielskiego, którego koordynatorem w naszej szkole jest pani Bogusława Godlewska. Wzięło w niej udział aż 37 uczniów naszej szkoły z różnych klas, a aż 3 z nich zostało wyróżnionych tytułem laureata IV – tego stopnia. Pani wicedyrektor Elżbieta Fatyga wręczyła dyplomy oraz nagrody książkowe laureatom olimpiady oraz pogratulowała i życzyła dalszych osiągnięć językowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zainteresowanie konkursem  i życzymy kolejnych sukcesów w następnej edycji olimpiady!

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły