Wtorek 19 marca był w naszej szkole dniem wielu atrakcji. O godzinie 13.00 na dużej sali gimnastycznej rozpoczął się Dzień Kariery. W czasie imprezy uczniowie i absolwenci mogli zapoznać się z ofertami pracy w najlepszych warszawskich hotelach. Swoje stoiska przygotowały następujące obiekty: Hotel Raffles Europejski, Hotel Regent, Hotel InterContinental, Hotel Polonia Palace, Hotel Renaissance Warsaw Airport oraz Hotel Radisson Blu Sobieski. W pierwszej części imprezy przedstawiciele poszczególnych hoteli opowiadali o specyfice pracy w swoich placówkach. W drugiej części uczniowie mogli podejść do stoisk i porozmawiać z pracownikami hoteli. Rozmowy te cieszyły się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że spotkania  zaowocują nawiązaniem kontaktów z przyszłymi pracodawcami.
O godzinie 16.30 na dużej sali rozpoczęto oficjalnie Dzień Otwarty dla kandydatów i ich rodziców. Pani Dyrektor Marzena Cieślak przedstawiła ofertę edukacyjną ZSG, bazę lokalową oraz firmy współpracujące ze szkołą. Mówiła też o sukcesach odnoszonych przez uczniów w konkursach i olimpiadach, o stypendiach, jakie otrzymują najzdolniejsi oraz o ciekawych inicjatywach edukacyjnych. Następnie zaprosiła licznie zgromadzonych gości do zwiedzania szkoły i zapoznania się z atrakcjami przygotowanymi przez nauczycieli i uczniów. A było co podziwiać i degustować! Sushi, lody tajskie, ciasta i inne wypieki! Oprócz tego bezalkoholowe drinki! O swojej działalności opowiadali członkowie samorządu i wolontariatu. Można było porozmawiać z nauczycielami i uczniami z poszczególnych klas, odwiedzić restaurację, pracownie technologiczne i przedmiotowe, bibliotekę, siłownię oraz gabinet pielęgniarski.  
Mamy nadzieję, że  wielu z naszych gości zostanie uczniami szkoły i spotkamy się z nimi 2 września na uroczystej inauguracji roku szkolnego.

Fotorelacja na stronie rekrutacji

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły