W tym roku szkolnym, postanowiliśmy w sposób nietypowy powitać nadejście wiosny.
Z tej okazji  w naszym Internacie  odbył się Dzień Sportu, który uroczyście otworzyła
Pani Kierownik Barbara Jurkowska. Na początku odbyła się rozgrzewka wszystkich uczniów oraz wspólny taniec. Uczniowie byli podzieli na dwie grupy: I gr – Żeńska oraz II gr – Męska.
Na początku wszyscy mogli sprawdzić swoją kondycję i poczuć smak rywalizacji sportowej
w duchu „fair – play” uczestnicząc w grach zespołowych m.in. turniej piłki nożnej, mecz siatkówki oraz koszykówki. Całemu wydarzeniu towarzyszyła niesamowita atmosfera oraz muzyka, która niejednego porwała do tańca. Na zakończenie  przygotowane zostały konkurencje indywidualne. W tej kategorii dominowały dyscypliny: boks oraz ping – pong.

Zwieńczeniem tego radosnego dnia, pomimo zaciętej rywalizacji
i intensywnego wysiłku fizycznego – były dyplomy i wyróżnienia.

Każdy z nas tego dnia mógł poczuć się zwycięzcą !