Wychowawcy, zastępcy wychowawców nadzór nad klasami
rok szkolny 2020/21

lp

Klasa

Wychowawca

Zastępca wychowawcy

Nadzór wicedyrektora

1

1a tż

Zarębska Elżbieta

Iwona Namysław

M. Niedośpiał

2

1b tż

Jędrychowicz Joanna

Marta Wójcik

E. Fatyga

3

1c tż

Grabowska-Górniak Joanna

Anna Mirończuk

M. Niedośpiał

4

1d tż

Gulińska Edyta

Bogusława Godlewska

E. Fatyga

5

1e tż

Mierzyński Łukasz

Monika Stempień

M. Niedośpiał

6

1f tż

Bieleń Krzysztof

Marzanna Jakoniuk

J. Wiśniewska

7

1h hot

Popik Małgorzata

Małgorzata Jaroszewska

M. Niedośpiał

8

2ap tż

Skrońc-Bielak Ewa

Aleksandra Wojciechowska

M. Niedośpiał

9

2bp tż

Cytryna Izabela

Agnieszka Kopij

J. Wiśniewska

10

2cp tż

Warchoł Ewelina

Tomasz Marzec

M. Niedośpiał

11

2dp tż

Wojciechowska Aleksandra

Ewa Skrońc-Bielak

J. Wiśniewska

12

2ep tż

Ziętała Jolanta

Anna Fabisiak

J. Wiśniewska

13

2hp hot

Chilińska Sylwia

Runowiecki Roman

J. Wiśniewska

14

2ip tuk

Stempel Małgorzata

Trykacz Agata

M. Niedośpiał

15

2a tż

Trykacz Agata

Zarębska Elżbieta

M. Niedośpiał

16

2b tż

Tarach Grzegorz

Leszczyńska Ilona

M. Niedośpiał

17

2c tż

Godlewska Bogusława

Goliszewska-Szadura Katarzyna

J. Wiśniewska

18

2d tż

Kopyt Katarzyna

Dorota Zaręba

J. Wiśniewska

19

2h hot

Stempień Monika

Muszyc-Niewiadomska Anna

J. Wiśniewska

20

3a tż

Kopij Agnieszka

Kłos Beata

E. Fatyga

21

3b tż

Orłowski Dominik

Dymarska Marzena

M. Niedośpiał

22

3c tż

Stefan Agnieszka

Stempel Małgorzata

M. Niedośpiał

23

3d tż

Dymarska Marzena

Żak Grzegorz

J. Wiśniewska

24

3e tż

Wójcik Marta

Dorota Kocon

J. Wiśniewska

25

3f tż

Witek Teresa

Jolanta Wicher

J. Wiśniewska

26

3h hot

Muszyc-Niewiadomska Anna

Sławomir Rybkowski

J. Wiśniewska

27

3i hot

Jadczak Anita

Orłowski Dominik

J. Wiśniewska

28

3j kel

Goliszewska-Szadura Katarzyna

Agnieszka Stefan

M. Niedośpiał

29

4a tż

Kłos Beata

Teresa Witek

M. Niedośpiał

30

4b tż

Leszczyńska Ilona

Tarach Grzegorz

M. Niedośpiał

31

4c tż

Łukaszewska Małgorzata

Grabowska Monika

M. Niedośpiał

32

4dj tż

Rybkowski Sławomir

Joanna Jedrychowicz

M. Niedośpiał

33

4e tż

Dembiński Cezary

Anna Żurawska

E. Fatyga

34

4f tż

Pawlak-Zubka Agnieszka

Monika Wydryszek

E. Fatyga

35

4h hot

Runowiecki Roman

Ziętała Jolanta

J. Wiśniewska

36

4i hot

Jaroszewska Małgorzata

Łukasz Sawicki

J. Wiśniewska

37

1a kuch

Fabisiak Anna

Maciej Socik

E. Fatyga

38

1c cuk

Szatanek Magdalena

Paweł Stadnicki

E. Fatyga

39

2ap kuch

Woźniak Paweł

Kurzyna Maria

E. Fatyga

40

2cp cuk

Strojnik Ewa

Tomasz Żelechowski

E. Fatyga

41

2a kuch

Kurzyna Maria

Bidzińska-Myśliwiec Izabela

E. Fatyga

42

2c cuk

Wydryszek Monika

Kmiecik Agnieszka

E. Fatyga

43

3a kuch

Kalinowska-Wiącek Iwona

Warchoł Ewelina

E. Fatyga

44

3c cuk

Birnbach Małgorzata

Szatanek Magdalena

E. Fatyga