W czwartek 1 grudnia dwoje uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego - Maria Małolepsza z klasy 4c i Stanisław Myszkowski z klasy 4ep za wybitne osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2021/2022 zostali wyróżnieni stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów przez wicekuratora Mazowieckiego Kuratorium Oświaty i przedstawiciela Wojewody Mazowieckiego odbyło się w auli Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie. Najlepsi uczniowie naszej szkoły przyjęli również osobiste gratulacje z rąk Pani Dyrektor Marzeny Cieślak, która z dumą podkreślała ich zaangażowanie w naukę i pracę.

Serdecznie gratulujemy naszym najzdolniejszym uczniom i cieszymy się, że ich obecność wzbogaca społeczność szkolną.