W sali konferencyjnej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i podziękowań dla uczniów Technikum i ich opiekunów za osiągnięcia uzyskane w olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Uczniowie zostali nagrodzeni przez p. dyrektor Marzenę Cieślak.

Serdecznie gratulujemy!

Pham Ngoc Minh Phuong z klasy IV H - laureatka II edycji Olimpiady Umiejętności Hotelarskich, opiekun p. Anna Muszyc-Niewiadomska.

Julia Czerwińska z klasy II H - finalistka XV edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, opiekun p. Anna Muszyc-Niewiadomska.

Julia  Oszczyk z klasy IV D i Grzegorz Wojtkowski z klasy II D – I miejsce w  II edycji Kulinarnego Pucharu Polskiego Mięsa Wołowego i Wieprzowego, opiekun p. Lidia Łojek.

Antoni Nowakowski oraz Aleksander Jakubowski z klasy III B – I miejsce w  konkursie kulinarnym Crispy Cook-Off podczas Targów EuroGastro 2024, opiekun p. Iwona Namysław.