O wysokim poziomie kształcenia w naszej Szkole świadczą przede wszystkim wyniki w nauce. Od kilku lat należymy do czołówki warszawskich techników. Kształcimy efektywnie i innowacyjnie, realizując projekty, programy i angażując młodzież w konkursy. Poza nauką w szkole nasi uczniowie rozwijają swoje pasje, biorąc udział w:
- Zajęciach kół zawodowych (cukierniczych, kulinarnych, barmańskich i baristycznych), prowadzonych przez nauczycieli oraz kucharzy, cukierników i barmanów;
- Zajęciach kół zainteresowań: artystycznych, sportowych i przedmiotowych;
- Projektach edukacyjnych realizowanych w szkole, finansowanych z funduszy europejskich;
- Praktykach i szkoleniach o charakterze zawodowym (również zagranicznych);
- Konkursach wewnątrzszkolnych i projektach w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych;
- Organizowaniu przyjęć i imprez okolicznościowych z udziałem ważnych gości m.in. w Teatrze WarsSawa, Centrum Nauki Kopernik i British Council;
- Zajęciach z przedmiotów zawodowych, prowadzonych w języku obcym branżowym

- Dniach Przedsiębiorczości, w trakcie którego mają możliwość zapoznania się z pracą hotelu przed rozpoczęciem praktyk zawodowych;
- Kursach Wiedzy o Warszawie TPW (Towarzystwo Przyjaciół Warszawy powstało 18 marca 1963 roku, uważa się jednak za kontynuatora tradycji towarzystw powstałych w latach wcześniejszych. Głównym obszarem działalności towarzystwa jest praca z dziećmi i młodzieżą (w tym przyznawanie odznaki Młodego Przyjaciela Warszawy), organizacja konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”, kursów wiedzy oraz spacerów po stolicy z przewodnikami turystyki miejskiej. Od 2005 roku Towarzystwo Przyjaciół Warszawy jest członkiem międzynarodowej organizacji o nazwie Europa Nostra, zajmującej się ochroną dziedzictwa kultury europejskiej.e są działania na rzecz zachowania pamięci o uczestnikach Powstania Warszawskiego).

Zrealizowane projekty